K12NET’in Okuyunca Karlı Çıkartan Yazısı -93 Bin Öğrenci

18 Aralık 2019

K12NET’in Okuyunca Karlı Çıkartan Yazısı -93 Bin Öğrenci  

K12NET’in Bursluluk Başvuru Sistemi geçen hafta yayına girdi. 10 gün içinde, hizmete açılır açılmaz, K12NET bursluluk sistemi üzerinden 93 bin öğrenci kayıt oldu. Elde edilen bu öğrenci bilgileri, okul web sayfaları üzerinden elde edilen öğrenci bilgilerine hiç benzemiyor. TC kimlik numarası, telefonu, teyit edilmiş, pek çok doğruluk kontrolünden geçirilmiş,  deyim yerindeyse “fıstık gibi” tertemiz bir data. Topladığınız bilgiler, temiz, kontrollü olursa beklentilerinize ulaşmanız o kadar kolay olur. Bursluluk sistemi üzerinden alınan bilgiler, K12NET’e misafir öğrenciler olarak kaydediliyor. Okul yönetimi örneğin “1 Aralık tarihinden bugüne okulumuza bursluluk için başvurmuş 6. Sınıf öğrencilerine bir SMS gönder” dediğinde, bu işi yapacak görevlinin sadece tek bir düğmeye basması gerekiyor. Üstelik hafıza, sadece bu yılla da geçerli değil, geçen yıl, ondan önceki yıl, ondan önceki yılları da K12NET biliyor. Aynı mantıkla geçen yıl 6. Sınıf olan ama bu yıl 7.sınıf olmuş, misafir öğrencilerinize ulaşmak da sadece tek bir düğmeyle oluyor.

Bursluluk Başvurularında KVKK İçin Gerekli İzinler Alınmalıdır.

Bursluluk başvurularında Kişisel Verilerin Korunumu Kanunda belirlenen hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kendi özgür iradeleriyle sisteminize girip bilgilerini veren velilere, tutuğunuz bilgiler ile ilgili aydınlatma metnini okutmak ve onaylarını almak zorundasınız. K12NET’in yeni teknoloji ile yazdığı Bursluluk Başvuru Sistemi bu ihtiyacınızı da karşılayacak.

 

Sadece İsim Kaydetmiyor.

K12NET, Bursluluk Sistemi sadece öğrenci/veli bilgileri iletişim bilgilerini toplamıyor. sınav salonlarının kotalarına göre öğrencileri yerleştiriliyor, sınav giriş belgelerini hazırlıyor. Evinden başvurusunu yapan velinin sadece sınav günü öğrencisini okula götürmesi gerekiyor. Sınav sonuçları da yine bu sistem üzerinden açıklanıyor.

K12NET Okullarına Kesin Olarak Öneriyoruz.

Eğer okulunuzda bursluluk sınavları yapacaksanız, velilerinizin okula gelmeden internet üzerinden başvuru yapmasını istiyorsanız, kesinlikle K12NET’in Bursluluk Başvuru Sistemini kullanmalısınız. Bu yöntemi kullanmanın size yol-su-elektrik getireceğinden yüzde yüz emin olabilirsiniz. K12NET, kendi inanmadığı hiçbir şeyi müşterisine söylemez, söylerse de kalbenen inandığı şeyleri, bir beklentisi olmadan olduğu gibi söyler.

Bursluluk Sistemi Neden Ücretli?

K12NET’de ücretler, yılda bir kez alınır ve bir daha müşteriden hiçbir şekilde ücret istenmez. K12NET geçen yıl, üç yüzün üzerinde güncelleme çıkarmış ve tek kuruş ücret istememiştir. Öyleyse K12NET Bursluluk Sistemi neden ayrıca ücretlendirilmektedir? Çünkü kuruma özel bir web sayfası bir yıl süresince açılmakta ve sadece açan kurum tarafından kullanılmaktadır. K12NET’in ayrıca talep ettiği bu ücreti kendisi almamakta, bu ücret, hosting merkezine ödenmektedir. Lakin bunun gider olduğunu düşünenler, kullanınca kurumlarının ne kadar kazançlı çıkacaklarını göreceklerdir.

Denemek İsteyenler İçin

Online Bursluluk sistemimizi denemek isteyen kurumlarımız https://oaryeni.k12net.com/ adresinden ve https://www.simlict.com/ linkinden algoritmaya uygun, rastlantısal, TC Kimlik numarası üreterek bizzat tecrübe edinebilirler.

Online Bursluluk Eğitimimiz 18 Aralık Çarşamba, Saat 10:30

İhtiyacı olan her okul, kendi yerinden ücretsiz olarak online eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET Hangi İyi Haberi Vereceğini Şaşırdı.(Eğitime Davet)

K12NET Hangi İyi Haberi Vereceğini Şaşırdı.(Eğitime Davet) Vereceğimiz o kadar çok iyi haber var ki, inanın hangisine öncelik vereceğimizi bilemedik....

DEVAMINI OKU

Onlarca Yayınevi, Yüzlerce Ücretsiz Deneme Sınavı K12NET’de

Onlarca Yayınevi, Yüzlerce Ücretsiz Deneme Sınavı K12NET’de  1-Başat, 2-Limit, 3-Test Okul, 4-Çalışkan, 5-Tammat, 6-Kuantum, 7-M+, 8-Eğitim Vadisi, 9-Nego Yayınlarından sonra...

DEVAMINI OKU

5 Milyon Kredi Kartı ve K12NET (Eğitim Çağrısı)

5 Milyon Kredi Kartı ve K12NET (Eğitim Çağrısı) Çok duyduğunuz, çok bildiğiniz birkaç cümle ile yazımıza başlayalım. “Bizim personelimiz buna...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com