K12NET’in Verdiğinde, Yerine Getirdiği Sözleri…

26 Kasım 2019

K12NET’in Verdiğinde, Yerine Getirdiği Sözleri…

K12NET Ekibi olarak verdiğimiz sözün arkasında durabilmeyi ve zamanında yerine getirebilmeyi çok önemsiyoruz.

1- Başat Yayıncılık_K12NET 2.129 Ücretsiz Yaprak Test Uygulaması 

Bu öğretim yılının başında tüm kurumlarımıza ilan ettik. Başat Yayıncılık _ K12NET İşbirliği ile yapılan çalışmada “2.129 Yaprak test uygulamasını ve 61 deneme sınavını, K12NET okullarına ücretsiz kullandıracağız” dedik.  K12NET Okullarımızın yapması gereken tek şey; destek@k12net.com adresine “bu uygulamadan yararlanmak istediğini” söyleyen bir mail göndermesidir. Sorgusuz, sualsiz, karşılıksız, beklentisiz, arkasında başka bir bit yeniği olmadan, sadece okullarımıza fayda sağlamak için yaptığımız bu çalışmadan tüm okullarımız yararlanabilir. Şu ana kadar başvurmayanlar, şimdiden sonra başvursalar dahi yararlanabilirler.

2-Başat Yayıncılık, Ücretsiz Deneme Sınavları Başlıyor.

Aşağıdaki tabloda  sınıf seviyesine göre uygulanabilecek deneme sınavlarının sayıları gösterilmektedir. 3,4,5,6,7,9,10,11. Sınıflarda >>> 4 adet deneme, 8. Sınıflarda >>> 11 adet deneme, 12. Sınıflarda >>> 18 adet deneme sınavı sistemde hazır, kullanmanızı beklemektedir.  

Bu Hafta Talepleri Alacağız

Bu hafta deneme sınavlarını hangi okullarımız istiyorsa destek@k12net.com adresine bir mail gönderecekler ve bizler de Kasım ayının son haftasında 4. Sınıftan, 12. Sınıfa kadar ilk seri deneme sınavlarını okullarınıza dijital platformda göndereceğiz.  

Yaprak Testler İçin Kesinlikle Geç Kalmış Sayılmazsınız.

Ekim ayında duyurumuzu yapınca, yüzlerce okul bu hizmetten yararlanmak için başvuru yaptılar, bizler de onların onayları doğrultusunda okullara bu testlerin gönderimini yaptık.  O zaman da aşağıdaki tabloyu bilgilerinize sunmuştuk. Sizlerin gücü o kadar etkili ki, 8 ve 9. Sınıflarda sorular ve seçenekler sisteme girilmemiş, sorular pdf üzerinden gösterilip, öğrencilerin optik kağıda benzeyen bir platformdan cevap vermeleri istenmişti. 8 ve 9. Sınıfların soru kök ve seçeneklerinin de sisteme girilmesi konusunda sizlerden o kadar etkili istek talepleri geldi ki, Başat Yayıncılık bu iki sınıf seviyesinin de sorularını sisteme yüklemeye başladı. Böylece tüm yaprak testler, online olarak, kağıtsız-küreksiz kullanılabilecek. 

Eğer yaprak testlerden de yararlanmak istiyorsanız, bunun için de destek@k12net.com adresine okul isminizi belirterek mail göndermelisiniz.

Deneme sınavı için ayrı, yaprak testler için ayrı, iki istek maili göndermelisiniz ki, bizler de sizlerin isteği dışında yanlış bir atama yapmış olmayalım. 

Öğrenciler İçin İnternetin Faydası…

Öğrenciler daha ziyade interneti sosyal medya için kullanıyor. Eğer bu yaprak testlerine ve deneme sınavlarına öğrencilerinizi yönlendirirseniz evde interneti kendi gelişimleri için de kullanacaklar. Üstelik bu işlemleri, ön test, hazırlık amaçlı kullanacaklar. Örneğin önümüzdeki hafta okulunuzda öğretmen gözetiminde bir deneme sınavı yapılacak diyelim, öğrencilerinize birkaç hafta önceden benzer bir deneme sınavı göndererek onların hazırlık yapmalarını sağlayabileceksiniz.

Bedava Ama Kalitesiz Değil,

Bedava hizmetler genellikle kalitesiz olur. Bu yüzden okullarımız ilk başta “acaba nasıl bir şey gelecek” diye merak ettiler. Eski, tedavülden kalkmış sorular olma olasılığını düşündüler, “niye bedava olsun ki, acaba arkasında başka plan olabilir mi?” diye kaygılandılar.  Bakın göreceksiniz çok yakında başka yayınlarda, bu tip ücretsiz hizmetleri, K12NET üzerinden sunmaya başlayacaklar. Böyle durumlarda en güzel cevap uygulamanın kendisiyle verilir.  K12NET’in olduğu yerde, K12NET’in okullarına yanlış yapılamaz, fayda dışında başka bir amaç güdülemez. Tüm okullarımızın gönül rahatlığı ile kullanmasını diliyoruz. 

K12NET, Tammat Yayıncılıkla, Tam Gaz..

K12NET, Tammat Yayıncılıkla, Tam Gaz.. Hepimiz zor günler geçiriyoruz. Zorluğu aşmanın yolu, birbirimize destek olmaktan geçiyor. Tammat Yayıncılık “Ben de...

DEVAMINI OKU

K12NET-Microsoft Teams Entegrasyonu Tamamlandı.

K12NET-Microsoft Teams Entegrasyonu Tamamlandı.    K12NET Microsoft- Teams Eğitimi / 26 Mart Perşembe Saat 10:30 Eğitim videoları, ödevler, ödev kontrolü,...

DEVAMINI OKU

TestOkul / Çalışkan Yayınları da K12NET ile Birlikte…

TestOkul / Çalışkan Yayınları da K12NET ile Birlikte…    Dükkânınızda “ayakkabı” satıyorsanız en kıymetli sermayeniz ayakkabıdır, “ekmek” satıyorsanız ekmektir. Yayıneviniz...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com