K12NET’in Var mı Bir Çıkarı, Niye Bedava ki?

24 Haziran 2020

K12NET’in Var mı Bir Çıkarı, Niye Bedava ki?

K12NET, hem LGS, hem üniversite tercih programını yapıp, sadece K12NET okullarına değil, ülkemizdeki tüm özel okullara, ihtiyaç varsa devlet okullarına da bu imkânı ücretsiz sağlayacaktır.  Güven duygularımız o kadar zedelenmiş ki, “karşılıksız hizmet” vereceğiz deyince, “kim bu devirde böyle ücretsiz hizmet verir ki, para istemiyorlarsa vardır başka bir şey” demek bu kadar kolay hale gelmiş. Oysa öyle bir önlem aldık ki, dedikodu yapılmasına bile izin vermeyeceğiz. Öğrencilerin, rehber öğretmenlerin, TC Kimlik numarasını istemiyoruz, telefon numaralarını da istemiyoruz. Her öğrenci kendi tercih sepetini oluşturacaksa, diğer sepetlerden ayırt etmek için benzersiz bir bilgiye ihtiyacımız var. Bunu da e-posta olarak belirledik. Lakin e-postaya bile tereddütle yaklaşılırsa, gerçek e-posta girmek, e-postanın doğruluğunu test etmek gibi yöntemleri de kullanmadık.  Sisteme unutmayacağınız hayali bir e-posta, örneğin K12net2020@gmail.com gibi bir adres tanımlayabilirsiniz. Gerçek olmamasının bir tek sakıncası olabilir. Şifreyi unutursanız, e-postanıza kurtarma maili gönderemeyiz.  Bizim sağlamlığımıza güvenenlerin kendi kolaylıkları için gerçek e-postalarını yazmalarını, kalbinde tereddütleri olanların, hayali e-postalarla çalışmalarına devam etmelerini öneriyoruz.

Hem Öğrenci, Hem Öğretmen, Birbirlerini Ekleyebilecekler.

Rehber öğretmenlerimiz öğrencilerine diyecek ki, “çocuklar tercihler başlamadan sisteme giriş yapınız, kendinizi kayıt ediniz. Benim danışman olarak örneğin e-postam  ogretmen2020@k12net.com  bu e-postayı, K12NET sisteminde Rehber Ekle bölümüne eklerseniz, ben sizin ne yaptığınızı, tercihlerinizi, her şeyinizi görebilirim.” 

Öğrenciler bu yolla, öğretmenlerini eklediği anda, Rehber öğretmenlerimiz sistemde öğrencilerini görmeye başlayacaklardır.

Ülkemizde maalesef yumurta kapıya dayanmadan işler yürümez. Öğrencilerin bir kısmı, tercih gününe kadar kendini eklemez. O gün “ne yapacağım?” diye size sorarlar.

Rehber öğretmen, kendi şifresiyle istediği kadar öğrenci tanımlar, kendi hesabıyla tanımladığı öğrencilerinin de tercih sepetlerini görebilir.

Bu Yıl Tercihler de, Geçen Yıllardaki Gibi Olmayacak.

Geçen yıllarda tercihler nasıldı? Okullara, kurslara aynı anda yüzlerce öğrenci gider, rehber öğretmenlerle dip dipe oturarak, 3 kere, 5 kere farklı zamanlarda görüşerek tercih yapılırdı. Bu yıl, bu değişime hazırlıklı olmamız gerekiyor. Ücretsiz ama çok kaliteli, K12NET Tercih Programı bu yılki değişen ihtiyaçlarınıza da cevap verecek. Okul bütçenizden tek kuruş çıkarmadan, tercih programımızı kullanabilirsiniz.

Şimdiden Öğrenin, Şimdiden Öğretin, Şimdiden Kullandırın.

https://osstercih.k12net.com/ adresimizden en güncel verilerle tercih programımızı önce rehber öğretmenlerimiz kendileri öğrensinler, kendileri kullanıp, öğrencilerine şimdiden kullanmayı öğretsinler, öğretsinler ki, tercih zamanı sadece tercihlere odaklanabilelim. Kullanmayı öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=s1qskCFLzkE&feature=youtu.be

Tercih Programımızın Hızını Test Ediniz.

https://osstercih.k12net.com/ Adresinden programa giriş yapınız. İlk kez açılırken bir yükleme yaptığını göreceksiniz, sonraki hızına şaşırıp kalacaksınız. Kendi bilgisayarınızdan daha hızlı çalıştığını gözlemleyeceksiniz. Geçen yıl, 85 bin öğrenci ile aynı hızı muhafaze etmiştik. Özetle K12NET Tercih Programını kullanırsanız, başka hiç bir programa ihtiyacınız olmaz.

Özel Sektörde, Zirve İle Dip Arasındaki İnce Çizgi (K12NET Tahlili)

Özel Sektörde, Zirve İle Dip Arasındaki İnce Çizgi (K12NET Tahlili) K12NET, 2021 yılında, bir kere daha Türkiye’de en çok tercih...

DEVAMINI OKU

K12NET Müşterileri, En Büyük İlham Kaynağımız 

K12NET Müşterileri, En Büyük İlham Kaynağımız  Geçen hafta, Liselere Giriş Sınavı (LGS) oldu. LGS ve  26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Kendi Anketini Anlatarak, Sizleri Eğitime Davet Ediyor.

K12NET, Kendi Anketini Anlatarak, Sizleri Eğitime Davet Ediyor. Öğrencilerinize, velilerinize, öğretmenlerinize anket yaparak, düşüncelerini öğrenmenizi, hizmetlerinizde eksiklik, hata varsa üzerine...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com