K12NET’den, Rehber Öğretmenlerimize, Bir de Riba Müjdesi

20 Mayıs 2021

K12NET’den, Rehber Öğretmenlerimize, Bir de Riba Müjdesi

Bugünlerde Riba Anketlerinin doldurulup, sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığına aktarılması isteniyor. K12NET, Rehber öğretmenlerimize öyle bir kolaylık sunuyor ki;

1 –   Anketler, K12NET’de tanımlı, soruları girilmiş, her bir okul müdürlüğüne atanmış, hazır durumda sizleri bekliyor. Yani rehber öğretmenlerimiz tanımlamak için hiç uğraşmayacaklar.

2 –   Kullanıcılar, anket sorularına cevap verdikçe, analizler otomatik oluşuyor, üstelik oluşan analizler de, tam olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın istediği formatta. Yani analiz çıkarmak için de rehber öğretmenlerimizi uğraştırmayacağız.

Riba anketler konusunu bu haftaki online eğitimimizde ayrıntılarıyla anlatacağız.

Riba + Üniversite,LGS Tercih Programı + K12NET Rehberlik Modülü Eğitimi / 20 Mayıs Perşembe Saat 10:30

Hafta başında bilgi vermiştik. Perşembe günü yapacağımız eğitimde, üniversite tercih programını anlatacağız.

7 Dakikalık – Videomuzu Mutlaka İzleyiniz. (Hız, İlle de Hız, En Çok Önem Verdiğimiz Konu) 

https://www.youtube.com/watch?v=igYn2sEiUqY 7 dakika içinde, üniversite tercih programımızın genel mantığını bu videoda anlatmaya çalıştık. İzleyen ve bizzat girip uygulama yapanlar, tercih programınızın hızına şaşırıp kalacaklar. Ücretsiz ama çok kaliteli, internet üzerinden çalışıyor ama çok hızlı tercih programımızın herkes tarafından kullanılmasını istiyoruz. Şuan bile kullanıma hazır durumda olan programımıza https://osstercih.k12net.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Perşembe günü yapacağımız online eğitimde tercih programımızın ayrıntılarına yer vereceğiz.

LGS Tercih Programımız da Var.

Üniversite tercih programımız gibi ücretsiz, LGS Tercih programımız da var. https://lgs.k12net.com/ Tercih zamanı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı en güncel verileri yükleyeceğiz. Üniversite tercih programı gibi bunu da isteyen herkes ücretsiz kullanabilir.

Rehberlik Test ve Envanterleri Hem Optikli, Hem Online…

Rehberlik test ve envanterlerimiz, okullarda yüz yüze eğitim yapılırken, optik kağıtlar üzerinden, uzaktan eğitim yapılırken, online olarak iki türlü de yapılabiliyor.

Öğrenciler cevaplarını verdiklerinde raporları otomatik oluşuyor. Aracısız, ücretsiz, dünyanın herhangi bir yerinden, interneti olan herhangi bir bilgisayarından, cep telefonundan, tabletten, mobil uygulamadan, sabit bilgisayarlardan, her yerden / her zaman çalışabilirsiniz.

Eğitime Katılmak İçin Bir Mail Göndermeniz Yeterli Olacaktır.

Ücretsiz, online, herkesin bulunduğu yerden katılabileceği eğitimimiz için, destek@k12net.com adresine bir mail göndermeniz yeterli olacaktır. K12NET müşterisi olmayanlar da, bu eğitimimize katılabilirler. K12NET’in tüm eğitimleri, “sonradan izlenebilsin” diye kayıt altına alınmaktadır. Zamanı uygun olmadığı için eğitime katılamayacak kullanıcılarımız, eğitimin videosunu sonradan izleyebilirler.

Özel Sektörde, Zirve İle Dip Arasındaki İnce Çizgi (K12NET Tahlili)

Özel Sektörde, Zirve İle Dip Arasındaki İnce Çizgi (K12NET Tahlili) K12NET, 2021 yılında, bir kere daha Türkiye’de en çok tercih...

DEVAMINI OKU

K12NET Müşterileri, En Büyük İlham Kaynağımız 

K12NET Müşterileri, En Büyük İlham Kaynağımız  Geçen hafta, Liselere Giriş Sınavı (LGS) oldu. LGS ve  26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Kendi Anketini Anlatarak, Sizleri Eğitime Davet Ediyor.

K12NET, Kendi Anketini Anlatarak, Sizleri Eğitime Davet Ediyor. Öğrencilerinize, velilerinize, öğretmenlerinize anket yaparak, düşüncelerini öğrenmenizi, hizmetlerinizde eksiklik, hata varsa üzerine...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com