K12NET, Öğretmen / Veli Randevularınızı Kolayca Ayarlasın – (Yeni Güncelleme)

28 Aralık 2020

K12NET, Öğretmen / Veli Randevularınızı Kolayca Ayarlasın – (Yeni Güncelleme)

Öğretmen /Veli Randevuları-30 Aralık Çarşamba Saat 10:30

Yıllardır, K12NET’de bireysel ve toplu randevu işlemleri vardır. Yeni çıkardığımız güncelleme ise, tek bir tuşla, öğretmenlerimizin bu randevularını, çok kolay oluşturulmasını sağlıyor. Öğretmenlerimiz, velileriyle görüşebilecekleri zamanları belirliyorlar. Veliler de, K12NET Veli Portalından randevularını alıyorlar. Veliler için ne büyük konfor? Önünde görüşebileceği öğretmenlerin listesi var. Hangi öğretmen ile görüşmek istiyorsa isminin üzerine tıklıyor.

Öğretmenin belirlediği randevu saatleri listeleniyor. Aşağıdaki örneğe göre, ilk sıradaki randevu, başka bir veli tarafından alınmış, şuan için 2 uygun zaman aralığı görünüyor. Eğer bu velimiz, randevuyu alırsa diğer veliler uygun tek bir yer görecekler.  Veli, başvuru yaparken neden bu görüşmeyi talep ettiğini yazabiliyor. Böylece öğretmen; hangi saatte, hangi veli ile hangi konuda görüşeceğini önceden bilebiliyor. Okul yönetimi ise kendi portalından tüm hareketleri izleyebiliyor.

Okullar açıkken bu görüşmeler, okulun uygun mekânlarda yapılıyordu. Şimdi bu görüşmeler, online olacak, o zaman buraya toplantı linki eklemek gerekiyor. Öğretmenlerimiz istiyor ki, “benim iki canlı toplantı linkim var. Birisi öğrencilerime ders verdiğim link, bunun burada gözükmesini istemiyorum. Diğeri, veli görüşmeleri için özel hazırladığım link, veli portalında sadece bu link çıksın.” K12NET bunu yapabiliyor. Başka öğretmenlerimiz de diyor ki, “her oturum için ayrı bir link oluşturuyoruz, sabit bir link yok. Her toplantıya manuel link eklemek istiyoruz” K12NET bunu da yapıyor. Aslında K12NET, sizlerden gelen pek çok talebi, gücü yettiğince yapmaya çalışıyor. Bu modülü salgın günlerinde de, salgından kurtulacağımız o güzel günlerde de aktif biçimde kullanabilirsiniz. Her zaman sorduğumuz soruyu şimdi bir kere daha soruyoruz: Velilere böyle bir hizmet götüreceğiz, akşam çay yudumlarken öğretmenlerimizden randevu alacaklar. Sonra da “eğitim online olacaksa, okul fark etmez” diyecekler. Biz böyle çalışırsak,mümkün mü?  Veliye özel olduğunu hissettirdiğimiz bu hizmetler, bizi tartışmasız yapacaktır. Eğitimimize katılınız, tek bir tuşla onlarca randevuyu nasıl oluşturduğumuza şahitlik ediniz.

Veli ile online görüşmeyi yaptınız. Görüşme notlarını, gözlemlerinizi, nasıl gireceğinizi geçen haftaki eğitimimizde anlatmıştık. Bu konular, daha ziyade öğretmenlerimizi ilgilendiriyor ama eğitimimiz sırasında öğretmenlerimiz derste olabiliyor veya yüzlerce öğretmeni, kontenjan sınırlılığından dolayı eğitime davet edemiyoruz. Sorun olur mu bu? Öğrenmek isteyeni kimse durduramaz. Eğitimden sonra, hem bu eğitimin, hem de ihtiyaç varsa geçen haftaki eğitimin videolarını destek@k12net.com adresinden isteyebilirsiniz.  Öğretmen randevuları, aynı zamanda personel portalından da ayarlanabilmektedir. Eğitimimizde bu konu hakkında da bilgi vereceğiz.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin, hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine, bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

Ak Göz, Kara Göz, K12NET İle Belli Olacak

Ak Göz, Kara Göz, K12NET İle Belli Olacak Sıkıntısız günlerde genel sorulara, genel cevaplar vermek çok kolaydır. Örneğin; - Sizin...

DEVAMINI OKU

K12NET’den Çok Önemli, İkinci Dönem Açıklaması (Amaç Üzüm Yemek)

K12NET’den Çok Önemli, İkinci Dönem Açıklaması (Amaç Üzüm Yemek) K12NET önceden bilgi vermeyi, daha zaman varken tedbir almayı sever. Yaz...

DEVAMINI OKU

K12NET’in Montajsız Videosu (İzlenmesi Israrla Önerilir)

K12NET’in Montajsız Videosu (İzlenmesi Israrla Önerilir) Yalansız/Dolansız/Montajsız/ Olduğu Gibi/ binlerce öğrenci, online sınav olurken, onlarla birlikte, biz de sınava girdik....

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com