K12NET, İkinci Döneme Yeniliklerle Girecek…

30 Ocak 2023

K12NET, İkinci Döneme Yeniliklerle Girecek…

Aylardır üzerinde çalıştığımız yeni konular vardı. Son aşamasına getirdik, kontrollerini yapıyoruz.  İkinci döneme peş peşe yenilik haberleri ile gireceğiz. Bizimle çalışanlara her fırsatta “İyi ki, K12NET’liyiz, iyi ki, K12NET ile çalışmayı tercih etmişiz” dedirteceğiz. Her gün bunun mücadelesini vereceğiz. En iyi hizmeti verebilme heyecanımız, 2004 yılından beri artarak devam ediyor.

Kayıt Sürecinde Onay Mekanizmaları Var.

Halkla ilişkiler personeli, veliyle ön görüşme yapıyor. Yetkisi dahilinde indirimlerini yaparak veliye bir teklifte bulunuyor. Bu arada rehberlik servisi de, öğrencinin okula uyumu ile ilgili incelemelerde bulunabiliyor. Bir üst yetkiliye görüşler aktarılıyor. Aktarılan kişi, son kişi ise, karar veriyor veya o da incelemelerini yapıp, bir üstüne onaya gönderiyor. Bir diğer yöntem de, aynı statüde 3-4 kişilik bir komisyon var, bu komisyon incelemelerini yapıp, her biri görüşlerini belirtiyor.

K12NET’in Yeni Güncellemesi

Kayıt takibi sırasındaki tüm görüşmeleri zaten sistemde tutuyorduk. Yeni çıkardığımız güncellemede onay mekanizmalarını da sisteme ekledik. Kurumunuza gelen her potansiyel öğrenciyi sisteme kayıt ediniz. Konuşmalarınızı kısaca not alınız. Kayıt olmasalar bile, sonraki yıllar için, bir umut olarak veri tabanınızda bulunmaya devam etsinler.  Sadece bu yılın değil, geçmiş yılların da kayıtlarına ulaşıp, 10 saniye içinde istediğiniz içerikteki mesajlarınızı, SMS olarak gönderiniz. Tuttuğunuz potansiyel öğrencilerinizin verisi, çıkarılmayı bekleyen yer altı kaynağı gibidir. Aşağıdaki resimde, onay verecek yetkililerin tercihleri görülmektedir.

Yöneticiler, yapılan görüşmeleri, Kayıt Zarfı şeklinde çıktı alıp inceleyebildikleri gibi, kendilerini SMS- ekran mesajı – e-posta yoluyla bilgilendirilmelerini de isteyebilirler.

Kayıt Takibi + Ön Kayıt Modülü / 1 Şubat Çarşamba, Saat 10:30

Kayıt takibi modülünün ayrıntılarını ve yeni çıkardığımız son güncellemelerin bilgilerini vereceğiz. Okula/kursa hiç gitmeden, internet üzerinden bilgi almak isteyen veliler de, ön kayıt modülünü kullanacaklar. Ön kayıt modülü, kurumunuzun web sayfasına bağlanacak. Veliler, bilgilerini girerlerken, kurumunuzun web sayfasına bilgi giriyor gibi olacaklar ama arkası K12NET’inizin veri tabanı olacak. Girilen bilgiler anında  K12NET’inize ulaşmış olacak. Kayıttan sorumlu yöneticilerinize de, her kayıt sonrasında bildirim gidecek. Online eğitimimize tüm okullarımızı bekliyoruz.

2.Döneme Geçiş İşlemleri / 2 Şubat Perşembe, Saat 10:30

Birinci dönemdeki işlemlerini bitirmiş kurumlarımız, sistemlerini ikinci döneme geçirebilirler. Geçiş süreci ile ilgili yapılması gerekenleri bu eğitimde anlatacağız. Eğitimin videosunu çekeceğiz, katılamayan kullanıcılarınız, sonradan izleyebilirler. Ayrıca K12NET ekran mesajı üzerinden gerekli yardım dokümanlarını da ulaştıracağız.

Temel Tanımlar / 3 Şubat Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel-ders tanımlama gibi, K12NET sisteminin en temel konularını, bu eğitimde bulabileceksiniz. Sistemi ilk defa kullanacak okulların, bir kez olsun, mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır.

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR. 

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET’de Miras Devri 

K12NET’de Miras Devri  Konuyu iyi anlatmak için somut bir örnek üzerinden ilerleyelim. Eğer 9. Sınıflara derse giren bir matematik öğretmeni...

DEVAMINI OKU

Fark ettiniz mi? K12NET, Kaç Haftadır…

Fark ettiniz mi? K12NET, Kaç Haftadır… Fark ettiğinizi tahmin ediyoruz, kaç haftadır hep yenilik haberleri yazıyoruz. Sürekli sisteme yenilikler ekliyoruz....

DEVAMINI OKU

K12NET’den Hep Daha Fazlasını İste!

K12NET’den Hep Daha Fazlasını İste! K12NET’in binlerce kullanıcısı var. Her kurum kendi kültürüne sahip, hepsinin öncelikleri, bakış açıları farklı. K12NET’i...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com