Ekranlarımızı Yeniliyor, K12NET Eğitimlerimizi Yapıyoruz.

Ekranlarımızı Yeniliyor, K12NET Eğitimlerimizi Yapıyoruz.

13 Nisan Perşembe Saat 14:30-Devamsızlık Modülü

Öğrenci/veli – öğretmen portalı tamamen yeni teknolojiye taşınmıştı. Verdiğimiz sözün gereği, bu yıl da personel portalında çalışmalarımız hızla devam ediyor. Okulculuğun en temel modüllerini bitirmek üzereyiz. Geçen hafta, ders ve günlük devamsızlık modülünü hizmetinize sunduk. Artık  her tarayıcıdan, cep telefonlarından, tabletlerinden ders/günlük devamsızlığı alabileceksiniz. Biz de yeni devamsızlık ekranlarını bu haftaki eğitimimizde ele alacağız. 

12 Nisan Çarşamba Saat 14:30 Yetkilendirme

K12NET’de öğrenci – öğretmen kaydetme gibi temel işleri, sınama yanılma yoluyla, hiç yardım almadan, sezgisel olarak yapabilirsiniz, yalnız YETKİLENDİRME gibi karışık bir olayı yazılı doküman okumadan-ilgili yardım videosunu seyretmeden veya online eğitimlerimize katılmadan sezgisel olarak kullanamazsınız. Yetkilendirme deyince genellikle görsün-değiştirsin-silsin şeklindeki temel yetkiler akla gelir. Oysa K12NET’de aynı ekrandaki bölümleri-aynı ekrandaki raporları bile yetkilendirebilirsiniz, kimine açar, kimine kapatırsınız. Yetkilendirme suyun başıdır. Yetkilendirme bir güvenlik konusudur. Yetkilendirme ihmal edilmemesi gereken bir konudur. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı bu eğitimimize davet ediyoruz. 

14 Nisan Cuma Saat 10:30 Temel tanımlar Eğitimi

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.