Dönem Bitiminde Karneleriniz K12NET’den Olsun

6 Ocak 2020

Dönem Bitiminde Karneleriniz K12NET’den Olsun

Davranış Modülü Eğitimi / 8 Ocak Çarşamba Saat 10:30

Bir dönemin daha sonuna geliyoruz. Bu dönemde öğrenciler e-okul üzerinden resmi karnelerini alacaklar. Özel okulcular bu karnenin yanına başka karneler de ekleyebilirler. K12NET’de gözlemlediğiniz her durumu davranış karnesi haline getirebilirsiniz. Bir kerede tanımlar, 10 saniyede öğretmenleriniz gözlemlerini girer, istediğiniz temada, istediğiniz görsellikte, istediğiniz içerikte davranış karneleri düzenleyebilirsiniz. Aşağıdaki resimdeki okla gösterilen tüm bilgileri ve karnenin genel tasarımını kendinize özel hale getirebilirsiniz.

K12NET üzerinden 14 farklı karne çıkarıp velilerinizle paylaşabilirsiniz. Online eğitimimizde davranış modülünü anlatıp, K12NET üzerinden alınabilecek 14 farklı karnenin örneklerini göstereceğiz.

İkinci Dönem Bursluluk Sınavı Yapacak Kurumlar Dikkat!!!

Bursluluk Sınav Başvuruları / 9 Ocak Perşembe, Saat 10:30

Bursluluk başvurularında en önemli kriter, adayların bilgilerini doğru bir biçimde alıp, sonradan onlara ulaşabilmektir. Kontrol edilmemiş, doğruluğundan şüphe edilen binlerce asılsız öğrenci bilgisi yerine, onlarca kontrolden geçirilerek elde edilmiş düzgün veriler, her zaman okulunuza çok ciddi yarar sağlar. Bu yüzden okulunuzun web sayfasına koyarak elde ettiğiniz başvuru bilgileriyle,  K12NET ile uyumlu, K12NET Bursluluk Başvuru Sisteminden elde ettiğiniz bilgilerin farkını, ancak yaşayarak, eğitimlerimize katılarak görebilirsiniz. Bursluluk Sınav Sistemimizi aşağıdaki örnek internet adresinden bizzat test edebilirsiniz.

https://oaryeni.k12net.com/

Yukarıdaki linkte deneme yapabilmeniz için belli bir algoritma ile oluşturulmuş, TC Kimlik numarası için https://www.simlict.com/ adresinden rastlantısal ama algoritmaya uygun TC kimlik numarası oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu haftaki online eğitimimize katılarak K12NET, Bursluluk Sınav Sisteminin ne kadar çok özelliği olduğuna ve bu özellikleri ne kadar kurumunuza özel hale getirebildiğinize şahit olunuz.

Temel Tanımlar / 10 Ocak  Cuma, Saat 10:30

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. (Yardım video numarası: Temel Tanımlar 1 serisi videolar) 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.

K12NET, Tammat Yayıncılıkla, Tam Gaz..

K12NET, Tammat Yayıncılıkla, Tam Gaz.. Hepimiz zor günler geçiriyoruz. Zorluğu aşmanın yolu, birbirimize destek olmaktan geçiyor. Tammat Yayıncılık “Ben de...

DEVAMINI OKU

K12NET-Microsoft Teams Entegrasyonu Tamamlandı.

K12NET-Microsoft Teams Entegrasyonu Tamamlandı.    K12NET Microsoft- Teams Eğitimi / 26 Mart Perşembe Saat 10:30 Eğitim videoları, ödevler, ödev kontrolü,...

DEVAMINI OKU

TestOkul / Çalışkan Yayınları da K12NET ile Birlikte…

TestOkul / Çalışkan Yayınları da K12NET ile Birlikte…    Dükkânınızda “ayakkabı” satıyorsanız en kıymetli sermayeniz ayakkabıdır, “ekmek” satıyorsanız ekmektir. Yayıneviniz...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com