Bedava Bile Olsa Kullandıramazsınız! (K12NET Tespitleri)

28 Temmuz 2022

Bedava Bile Olsa Kullandıramazsınız! (K12NET Tespitleri)

Özel okulcuların sağduyusu çok yüksektir. İyi ile kötüyü hemen ayırt ederler. Kullanacakları ürüne şöyle bir bakıp, hemen anlarlar. Eğer beğenmezlerse, bedava bile olsa kullandıramazsınız. K12NET’in üniversite tercih programı, ücretsiz ama çok kaliteli, bu yüzden özel okullar tarafından tercih ediliyor.  Geçen yıl 85 bin öğrenci, K12NET tercih programını kullandı. Bugün de, binlerce öğrenci kayıtlarını olarak, tercih egzersizlerine başladılar. 19 Temmuz tarihinde provalı, 27 Temmuz tarihinde gerçek kılavuz yayınlandı. Aynı gün aktarımları yaparak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Tercih Programımızın Hızı Çok Etkileyici

1 dakika 26 saniyelik aşağıdaki videoyu çektik. Görüntüler birebir gerçek ekranlardan alındı. İçinde zerre montaj bulunmuyor. Videoda bölümlerin ne kadar hızla filtrelendiğini göreceksiniz. Teknolojimize o kadar güveniyoruz ki, açılırken 21.218 bölümün tamamını ekrana getiriyoruz. Sonra filtreleme yaptıkça bölümlerin sayıları azalıyor.

https://youtu.be/qviuvO1d7Os

Ülkemizin her okulu – her öğrencisi- her öğretmeni için, tercih programımız ÜCRETSİZDİR. Programımıza;

https://osstercih.k12net.com/ linkinden ulaşabilirsiniz. Kullanımını öğrenmek için aşağıdaki video linkinden de yardım alabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=3wIoqCpQ0Tw&ab_channel=K12NETSIS

El -Âlemin İşini Yapmak İstemiyorsanız, Lütfen Uyarımıza Kulak Veriniz!

Yayınevleri ürettikleri deneme sınavının dijital tanımlarını, sattıkları okullara vermek zorundadır. Bu okullara sağlanan bir lütuf değil, yayınevlerinin görevidir. Sınavın cevap anahtarı- kazanımı – dönüşümü – hatta sorusu, çözümü, çözümlü videosu bile bu hizmetin alanı içindedir. Okulunuza gelen yayınevlerine, K12NET ile entegre olup olmadığını sorunuz. Entegre değillerse, “çalışamayacağınızı” söyleyiniz. İnanın etkisi çok yüksek olacaktır.

Çünkü 3.746 okulun ortak sesi o kadar gür olur ki, hiçbir kurum, bu ortak sese kayıtsız kalamaz. Buradaki temel felsefe, “yüreklerin toplu atmasıdır”. Ülkemizin her yayınevi ile şartsız, amasız – ücretsiz çalışmaya hazırız. Yeter ki, okullarımızın sınavlarını tanımlasınlar, yeter ki, kendi işlerini okullarımıza yaptırmasınlar. K12NET ortak çalışma için tek kuruş ücret istemiyor.

K12NET ile entegre olmayan yayınevleri ile çalışmayı kabul ederseniz, bütün bir yıl, göreviniz olmayan – okulunuza katkı sağlamayan, vaktinizi alan, sizi yoran, üstelik de katma değeri olmayan, boş bir iş yapmış olursunuz. Herkes kendi görevini yaparsa, görevlerin yükü eşit dağıtılmış olur.

K12NET Neyin Hazırlığını Yapıyor?

K12NET Neyin Hazırlığını Yapıyor? Okulumuzun/kursumuzun 300 öğrencilik kapasitesi var. Öyle bir hazırlık yapıyoruz ki, 5 katı öğrenciyi kuruma getirip, bursluluk...

DEVAMINI OKU

K12NET, Bu Yazısında Dertleşmek İstiyor.

K12NET, Bu Yazısında Dertleşmek İstiyor. Birinci dönemi, bir saniye bile yayından düşürmeden tamamladık. Karneleri zamanında yetiştirdik. Hiçbir okulumuzu geride bırakmadık....

DEVAMINI OKU

Geçen Sene Bu Vakitlerde, K12NET’de Adları Bile Yoktu!

Geçen Sene Bu Vakitlerde, K12NET’de Adları Bile Yoktu! Geçen yıl, Kütüphane, Görev ve Kantin modülü olmak üzere 3 büyük modül...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: info@k12net.com

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: info@k12net.com

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: info@k12net.com

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: info@k12net.com