K12NET’e Nasip Olan…

K12NET’e Nasip Olan…

Kendiniz ile ilgili ne değerlendirme yaparsanız yapınız, son sözü müşteri söyler ve müşterinin sözü, gerçeğin ta kendisidir.

Tek bir pazarlama/satış personeli olmayan, önemli ölçüde referansla satış yapan,  K12NET – Okul Yönetim Yazılım Sistemleri, bu yıl bir kere daha rekor kırdı.

Son 30 günde,116 yeni okul müdürlüğü, K12NET’li olmayı tercih etti. Bir ayda bu kadar çok okulun tek bir adrese yönelmesi, sık rastlanmayan bir durumdur. Ocak ayından bu zamana 9 ayda, 487 yeni okul, K12NET’li oldu. 26 Ağustos tarihi itibariyle K12NET’li okul sayısı 2.710’a ulaştı. Bu sayı, 26 Ağustos günü yapılan sayımın sonucudur. Fi tarihinde bizimle çalışmış, sonradan bir sebepten yollarını ayırmış okulların sayısı bu rakamın içinde değildir. Rakamın kendisinde ne yalan, ne eksiklik vardır.

Türk Özel Okulları, kimseye vermediği yetkiyi, K12NET’e vermiştir. Bu bizler için büyük şeref, büyük sorumluluktur. Tek işi, tek yatırımı, K12NET olan firmamız, kazandığı paranın tamamını bu ürüne yatırmaktadır. Bu sezon, 6 yeni yazılım mühendisi daha işe alınarak, çalışan sayısı artırılmıştır.

Bundan sonra da,  K12NET  sadece üretecek, sadece müşterisini dinleyecek, sadece kendisine verilen sorumluluğun gereklerini yerine getirecektir.

İsimlerini web sitemizde yayınlamaktan büyük gurur duyduğumuz okulların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Okulların isimleri alfabetik olup, siteye yerleştirilmesi manuel yapılmaktadır. Doğruluğuna çok önem vermemize rağmen eğer logonuz yayınlanmıyor veya okul ayrıldığı halde logosu yayınlanıyorsa destek@k12net.com adresine göndereceğiniz bilgiyle derhal güncellenmesini sağlayabiliriz.