K12NET, Artık Gözünü Önümüzdeki Yıla Çevirdi.

K12NET, Artık Gözünü Önümüzdeki Yıla Çevirdi.

Muhasebe Eğitimi  / 18 Temmuz Perşembe Saat 10:30

Önümüzdeki yıl tüm okullarımızın muhasebe kullanması için çalışmalarımıza şimdiden başlıyoruz. Yaz döneminde muhasebenin her türlü özelliğini öğretip, okullar açıldığında sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacağız.

1-    Verilerinizi K12NET’den daha güvenilir bir ortamda tutamazsınız. K12NET aynı internet bankacılığı gibi korunmaktadır.

2-    K12NET’in en çok yatırım yaptığı  modüllerden biri, K12NET- Muhasebe Modülüdür. Müşterilerimizden gelen pek çok istek, muhasebe bölümüne eklenmiştir. Hala üzerinde çalışılan yeni projeler bulunmaktadır.

Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarılar, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız. Kurucu veya kurucu yetkili kişilere her gün düzenli olarak gönderilen kurucu raporu ve öğrenci kaydı aldıkça anlık gönderilen bildirimler konusunu da bu eğitimimizde anlatacağız.

Temel Tanımlar / 19 Temmuz Cuma, Saat 10:30)

Öğrenci-öğretmen-personel- ders tanımlama gibi K12NET sisteminin en temel konularını bu eğitimde bulabileceksiniz.  Sistemi ilk defa kullanacak okulların bir kez olsun mutlaka bu temel eğitimden geçmesini bekliyoruz. Daha önce sistemi açılmış ama bir sebepten sistemi etkin kullanamamış okullarımız da bu temel eğitimden yararlanmalıdır. 

Eğitimlerimiz Online, Yerinde ve ÜCRETSİZDİR.

Eğitimlerimiz online olup, okullar kendi yerlerinden katılabilecek, ekranlarımızı görecek, sesimizi duyacak, isterlerse eğitim görevlisine soru sorabileceklerdir. Eğitimlerimiz ÜCRETSİZ olup, katılmak isteyenlerin; hangi kurumdan, hangi eğitime katılmak istediklerini de açıkça belirterek destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir elektronik posta göndermeleri yeterli olacaktır.