K12NET Yemedi, İçmedi… (Bir Yıllık Faaliyet Raporu)

K12NET Yemedi, İçmedi… (Bir Yıllık Faaliyet Raporu)

Özel sektör, hizmet verdiği müşterilerine hesap vermek zorundadır. Bir yılı daha geride bırakan K12NET’in bugün artık hesap verme günüdür.  Alt yapı sorunları, yeni teknolojiye geçiş işlemleri önceki yıllarda tamamlandığı için, bu yıl tüm gücümüzle katma değerli güncellemeler çıkardık.  Ya yeni bir modül yazdık, ya var olan modüllere, raporlara eklentiler yaptık. Bir yıl içinde binlerce kişinin şahitliğinde tam 334 adet güncelleme çıkardık. Güncelleme maddelerini incelerseniz, K12NET’in nasıl yaşayan, canlı bir sistem olduğunu görebilirsiniz. Örneğin bir rapor varmış, kullanıcılar bu raporda bir bilgiye ihtiyaç duymuşlar, bu bilgi o rapora eklenmiş.  Yani talep bizzat müşteriden gelmiş.

Bir Yılda 160 Oturum Online Eğitim Yapılmış

K12NET’in mühendisleri çalışırken, K12NET destek elemanları da yememiş, içmemiş online eğitimler yapmış. 160 oturum online eğitim yapılmış. 49 kere temel tanımlar eğitimi,10 kere muhasebe, 9 kere ölçme değerlendirme eğitimi yapılmış.

–          K12NET’i öğrenmek istiyordum, öğrenemedim.

–          Mümkün değil,

–          Eğitimlerine katılmak istemiştim. Katılamadım.

–          Mümkün değil, 49 farklı zaman diliminde temel tanımlar eğitimi yapılmış.

Dilin Kemiği Yok

334 güncelleme çıkardım” demek başka, belgesiyle, bilgisiyle 338 güncellemeyi korkusuzca ilan edebilmek başkadır. “160 kere eğitim yaptım” demek başka, gün, gün saat, saat verilen eğitimlerin listesini yayınlayabilmek başkadır. Herkes bilir ki, K12NET belgesiz, bilgisiz asla müşterilerine bilgi vermez. Herkes bilir ki, K12NET’in söylediği her söz, mutlak gerçeğin ta kendisidir.

Şimdi K12NET’in Susma, Müşterilerinin Karar Verme Zamanı

K12NET bütün bir yıl çalıştı. Yaptı, duyurdu, ilan etti, online eğitimler düzenledi. Her telefonla arayanın telefonuna çıktı, her mail yazana anında cevap verdi. Bir yıllık faaliyet raporunu açıkladı. Şimdi artık müşterilerimiz karar verecekler.

K12NET ile tamam mı, devam mı?

Umarız bir kusur etmemiş, hizmetlerimizden sizleri memnun etmişizdir. Umarız ki, tüm müşterilerimiz bizlerle önümüzdeki yılda çalışırlar. Biz ise önümüzdeki yıl, bu yıldan daha fazla çalışarak, daha fazla üreterek Türkiye Özel Okullarına en kaliteli hizmeti sunmaya, bu yolda çaba göstermeye devam edeceğiz. Bizleri bugünlere getiren, Türkiye özel okullarının en çok tercih ettiği okul yönetim yazılım sistemi olmamızı sağlayan, 2.538 özel okul müdürlüğümüze saygılarımızı sunuyoruz.

Ekler

Faaliyet Raporu Listesi: http://dokuman.k12net.com/islemler/tmp/faaliyetraporulistesi.xlsx

Bir Yılda Verilen Eğitimlerin Sayılarına Göre Listesi : http://dokuman.k12net.com/islemler/tmp/egitimsayilarinagore.xlsx

Bir Yılda Verilen Eğitimlerin Konularına Göre Listesi : http://dokuman.k12net.com/islemler/tmp/egitimkonularinagore.xlsx 

Bir Yılda Verilen Eğitimlerin Gün, Gün, Saat, Saat Listesi : http://dokuman.k12net.com/islemler/tmp/egitimtarihinegore.xlsx