Söz Biter, K12NET’i Sayılar Anlatır.

Söz Biter, K12NET’i Sayılar Anlatır.
K12NET, müşterilerine yıllık hizmet veriyor. Her yıl, müşterileri K12NET’in çalışmasını değerlendiriyor. Sözleşme zamanı geldiğinde “Tamam mı, Devam mı”? Kararını alıyor. K12NET ekibinin yaşayabilmesi için her yıl müşterilerinden onay alması gerekiyor.
Geleneksel olarak Aralık ve Nisan  aylarında sayım yaparız, geçen yıl bu vakitleri 1.706 özel okul müdürlüğüne hizmet verirken, bu yıl 1.864 kuruma ulaşmışız. Müşterilerimiz, bizleri bir kere daha bu ülkenin en çok tercih edilen okul yönetimi yazılımı olmaya layık buldu. Bu sayıları değerlendirirken bilinmesi gereken bir bilgi daha var. Milli Eğitim Bakanlığı etüt merkezleri ve dershanelerinin kapatılması kararını aldı. Bu kararla, K12NET’den hizmet alan 211 dershane / etüt merkezi kurumları kapandığı için bizler de sistemlerini kapattık. Demek ki, böyle bir karar olmasaydı, hizmet verdiğimiz okul sayısının iki binli değerlere ulaşması mümkün olabilirdi.
İşte K12NET’i, K12NET yapan, onlar sayesinde bu noktaya gelen müşterilerimizin listesi aşağıda belirttiğimiz link adresinden yayınlanmaktadır. Bu liste, tarihin herhangi bir zamanında değil, sayım yaptığımız 14 Aralık 2017 tarihinde bizimle çalışan kurumların güncel listesidir. Listemizin güncelliğini iki  farklı yöntemle kontrol ettik. Buna rağmen eklemeyi unuttuğumuz bir kurum varsa veya ilişkisi kesildiği halde listede ismi yer alan kurum varsa bizleri bilgilendirmeleri durumunda hemen güncelleyebiliriz.
Logoların yerleşimi alfabetik sıraya göre yapılmıştır. Birden çok müdürlüğü olan kurumlarda sadece bir logo kullanılmıştır. Kurumlarımızın tam listesi
https://www.k12net.com/atlas-yazilim/referanslarimiz/ linkinden de yayınlanmaktadır.