K12NET’e Katılan Her Kurum, Bize Yeni Bir Bilgi Öğretiyor. (Ayrıca Eğitime Davet Yazısı)

K12NET’e Katılan Her Kurum, Bize Yeni Bir Bilgi Öğretiyor. (Ayrıca Eğitime Davet Yazısı)
Bu yıl, Eskişehir’den bir okulumuz K12NET ailesine katıldı. “Ön muhasebenizi kullanmak istiyoruz ama okulumuzda banka ile yapılmış bir anlaşma var. Veliler banka ile anlaşıyor, Bankaya borçlarını taksitlendiriyorlar. Taksit tarihinden 5 günde sonra para hesabımıza aktarılıyor” dediler. Biz de “iyi de bu yöntem piyasanın yıllardır bildiği mail order yöntemidir” dedik. “Hayır mail order yönteminde velinin hesabında para yoksa banka ödeme yapmaz, bu yöntemde banka, velinin hesabında para olsun/olmasın ödemesini ödeme tarihinden 5 gün sonra hesabımıza aktarır” dediler. Şimdi sisteminizin şunu yapmasını istiyoruz dediler. “Madem 5 gün sonra hesaba geçecek, hesaba geçmesinde de bir engel/sürpriz yok. K12NET otomatik bir iş yapsa da bu hesapları 5 gün sonra otomatik aktarıverse nasıl olur?” dediler. K12NET, işi kolaylaştırmayı sever, K12NET işi hızlandırmayı sever, K12NET analiz yapmayı sever. Hemen iş listemize aldık, yaptık, şuan tanıtıp bilgi verecek hale geldik.
6 Aralık Çarşamba Günü Saat 10:30’da Muhasebe Eğitimi Yapacağız.
Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarıları, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 10 serisi videolarında bulabilirsiniz.
7 Aralık Perşembe Günü Saat 10:30 / Muhasebe-2
Öğrenci dışında elde edilen gelirler, gider işlemleri, giderlerin tasniflenmesi, virman işlemleri, kasa hesabı işlemlerini bu eğitimde anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 11 serisi videolarında bulabilirsiniz.
5 Aralık Salı Günü Saat 10:30 / Temel Tanımlar Eğitimi

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Bu eğitimde anlatılan konuları 1 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.