K12NET Okul Yönetimi Yazılımı | Telefon: +90 (312) 299 2313

K12NET ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ.

K12NET ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

basaran

BAŞARAN YAYINLARI

5.Sınıftan, 12.Sınıfa kadar deneme sınavları ve yaprak testler konusunda ihtiyaçlarınızı Başaran Yayınlarından karşılayabilirsiniz. Başaran yayınları, deneme sınavları ve yaprak testlerini,  basılı olarak hazırlamakta, kargo ile okullarınıza göndermektedir. Aynı sınavlar dijital olarak, K12NET üzerinden hazırlanmakta,  cevap anahtarı, kazanımı, dönüşümü, soru çözümleriyle K12NET sistemine tanımlanmaktadır. Okullar sadece sınavlarını değerlendirerek, kazanım esaslı sınav rapor ve analizlerine zahmetsizce ulaşabilmektedir.

http://basaranyayin.com/

vitamin

VİTAMİN

Dijital içeriğin uzman kuruluşu Vitamin ile, K12NET sistemi entegredir. Öğretmenler, K12NET şifreleri ile, Vitamin içeriklerine tek bir şifre ile ulaşıp, öğrencilerine Vitamin ödevlerini verebilir, öğrenciler K12NET şifreleri ile girdiklerinde öğretmenlerinin Vitamin üzerinden verdikleri ödevleri görebilir ve diğer Vitamin içeriklerine ulaşabilirler.

http://www.vitaminegitim.com/

morpa

MORPA KAMPÜS

Dijital içeriğin diğer bir uzman kuruluşu Morpa Kampüs ile de, K12NET sistemi entegredir. Özellikle küçük sınıf seviyelerinin dijital içerikleri ile öğretmenler, öğrenciler, K12NET üzerinden Morpa Kampüs eğitim içeriklerine tek bir şifre ile ulaşabilmektedirler.

http://www.morpakampus.com/

asc

aSc K12 DERS PLANLAMA

Sadece Türkiye’de değil, pek çok dünya ülkesinde kullanılan aSc ders programı ile ders dağıtım işlemlerinizi yapabilirsiniz. K12NET’den alacağınız, öğretmen-şube-ders –saat bilgileriyle aSc üzerinden ders planlamanızı yapıp, yaptığınız programı tek bir işlemle K12NET’e yükleyebilirsiniz.

http://www.ascturkiye.com/

dilko

DİLKO YAYINCILIK

İngilizce yayınların uzman ismi, Dilko yayıncılık K12NET sistemi ile bağlantılı çalışmakta,  okullar arasında ortak İngilizce sınavlar yapılmaktadır. Sınavlar, kargo ile okullara ulaştırılmakta, ayrıca dijital ortamda cevap anahtarı, kazanım, dönüşüm bilgileri girilmekte, okulların sadece sınavlarını değerlendirmeleri beklenmektedir.

https://www.dilkoyayincilik.com

 

avea

TÜRK TELEKOM

K12NET ile entegre olan TTMESAJ firmasına aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

AVEA TTMESAJ GES TELEKOMÜNİKASYON;
Semra Tuğral
444.21.66 –  (507)708.68.82

netgsm

NETGSM

K12NET ile entegre olan NETGSM firmasına aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

NETGSM
0312 911 27 60  SMS ile ilgili Müşteri Temsilcisi

http://k12netsms.com/default.asp

 

TÜRK ELEKTRONİK PARA

K12NET ile entegre olan Türk Para firmasına aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Elektronik Para

Başvuru ve Bilgi İçin  turkpos.com.tr ulaşınız.

0850 988 0 999

Yukarı
Teknoloji Haberleri Teknoloji Blogu Internet Haberleri Lise ders notları