Yaz Okulunda Yapılan Her İşi, K12NET’den Yönetebilirsiniz.

Yaz Okulunda Yapılan Her İşi, K12NET’den Yönetebilirsiniz.

Okullar kapanıyor, bugünlerde birçok okul, “Yaz Okulu” hazırlıklarının son şeklini veriyor. Yaz okulu öğrencilerini, okulunuz öğrencilerine karıştırmadan kayıt yapabilir, muhasebelerini tutar, bilançolarını ayrı ayrı çıkarabilirsiniz. Yaz okulu öğrencilerine, velilerine, K12NET cep telefonu uygulamasını yükleterek mesajlarınızı, duyurularınızı, etkinliklerinizi, etkinliklerde kullanılan resimleri, videoları, öğrenci portalından yayınlayabilir, velileri sürekli ücretsiz Whatsapp, Twitter gibi bildirimlerle haberdar edebilirsiniz. Kullanmasını bilenler için, K12NET; gider kalemi değil, aksine okulunuzun her sürecine katkı sağlayan önemli bir tanıtım aracıdır.

K12NET, 2017-2018 Öğretim Yılında 182 Oturum Online Eğitim Yaptı

3 Ağustos 2017 tarihinde başladığımız online  eğitim çalışmalarımız, bu öğretim yılı için 29 Haziran 2018’de tamamlanacaktır. Ücretsiz, her okulun kendi yerinden katılabildiği bu online eğitimlerin 45 tanesi Temel Tanımlar Eğitimi olarak yapılmış, 32 kez Ölçme değerlendirme, 20 kez Muhasebe eğitimi olmak üzere, 23 farklı konuda  toplam 182 oturum online eğitim yapılmıştır. Bir yılda 182 kez eğitim organizasyonu yapabilmek gerçekten büyük çaba gerektirmektedir. Destek hizmetlerimiz, sadece online eğitimlerle de sınırlı değildir.  K12NET, hesaplarıyla sisteme giriş yapan kullanıcılar, sağ üst köşedeki soru işaretine tıklayarak yardım bölümüne ulaşabilirler.

1-Yardım Videoları : K12NET Modüllerinin ayrı  ayrı anlatıldığı toplam 14 saat süren eğitim videolarıdır.

2- Eğitim Videoları : Yukarıda anlattığımız 182 Online eğitim, eğitim sırasında videoya çekilmekte, konusuna ve bu konuyu anlatan  destek personellerine göre tasniflenmektedir. Kullanıcılarımız, o gün katılamadıkları eğitimleri sonradan bu bölümden izleyebilirler.

3-SSS: Sıkça sorulan sorular, modül modül çıkarılmış, sıkça sorulan soruların cevapları bu bölümde verilmiştir.

4-Dokümanlar: Video yerine yazılı doküman yoluyla K12NET’i öğrenmek isteyen kullanıcılarımız, yüzlerce farklı konuda yazılı dokümana bu bölümden ulaşabilir. Dokümanları ve yardım videolarını kolay bulmak için arama bölümü bulunmaktadır.

5-Yeni Başlayanlar: Sistemi yeni öğrenen kullanıcılarımız için yapılacakların adım adım tarif edildiği kılavuz amaçlı hazırlanmış bölümdür.

K12NET Destek Ekibimiz, hafta içi 09:00-18:00, cumartesi günleri 09:00-17:00 saatleri arasında 0-312-299.23.13 numaralı telefondan, destek@k12net.com elektronik posta adresinden siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Haziran Ayı Seminer Dönemi Eğitim Programı

Geçen haftalarda ayrıntısını bilginize sunduğumuz Haziran  seminer dönemi online eğitimlerimizin tam listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://tanitim.k12net.com/tmp/seminer.png

Bu Hafta Tek Bir Eğitimimiz Olacak.

Temel Tanımlar Eğitimi / 7 Haziran Perşembe, Saat 10:30

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.