23 Nisan Resimlerini, K12NET, Galeride Yayınladınız mı?

23 Nisan Resimlerini, K12NET, Galeride Yayınladınız mı?

Ajanda Modülü Eğitimi / 2 Mayıs Çarşamba Saat 10:30

Okullarımızda bayramlar, şenlikler, törenler oluyor. Bu organizasyonları kusursuzca yerine getirmek için büyük emekler harcanıyor. Onca çaba sonrasında velilerden, “bu tür organizasyonlardan haberdar olmadıkları yönünde şikayetler gelebiliyor. K12NET’de her türlü etkinlik, ajandaya işlenir ve bu bilgi, katılımcılara whatsapp, twitter gibi ücretsiz bildirimlerle iletilir. Bir de bu etkinliklerde boy, boy resimler çekilir. Bu resimlerin facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanması, Milli Eğitim Bakanlığı’nın genelgesiyle yasaklanmıştır. K12NET, kişilere özel, şifreli yayın yapmaktadır. Okullarımız etkinliklerini yükleyip, velilerimiz bir albüm keyfiyle çocuklarının resimlerini izleyebilirler. 

Konu ile ilgili daha önce çektiğimiz videomuzu yandaki linkten  izleyebilirsiniz:        https://www.youtube.com/watch?v=7Tz3Jn0iV1k

Eylül Ayında Servis Modülü Öğrenilmez! Eğitimimize Bugünden Katılıp, Önümüzdeki Yılın Planlarını Şimdiden Yapınız.

Servis Takip Modülü / 3 Mayıs Perşembe Saat 10:30

Bugüne kadar servisler, GPS araçlarıyla takip ediliyor, öğrenci başına aylık 10-15 Lira ücret istenerek servislerin takibi sağlanıyordu. K12NET, bu izlemeyi servis şoförlerinin K12NET Mobil uygulamasından yapıyor. Piyasanın öğrenci başı ayda 10-15 Lira ücret istediği hizmeti, K12NET, ücretsiz okullarımıza sunuyor. Geçen yıl hazır ettiğimiz bu güncelleme,  bazı okullar tarafından uygulandı. Uygulama yapan okullardan olumlu dönüşler aldık. Bu modülü henüz  kullanmayan okullarımız şimdiden birkaç serviste denemeler yapınız, sonuçlarını görünüz. İyice öğrendikten ve sonuçlarını bizzat gözlemledikten sonra önümüzdeki yıl, tüm okulunuzun kullanması için planlamalarınızı yapınız.

Daha önce çekilmiş videomuzu yandaki linkten izleyebilirsiniz.     https://www.youtube.com/watch?v=xQAB_6QdLmQ

Temel Tanımlar Eğitimi 4 Mayıs Cuma  Saat 10:30

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Bu eğitimde anlatılan konuları 1 serisi yardım videolarında bulabilirsiniz.