K12NET, Gözlemlenen Her Durumu Davranış Karnesi Haline Getirir.

K12NET, Gözlemlenen Her Durumu Davranış Karnesi Haline Getirir.

Davranış Modülü Eğitimi / 6 Nisan Cuma, Saat 10:30

Özel okulcu, gözlemlenen her durumu davranış karnesi haline getirir. Belli aralıklarla bu gözlemlerini velileriyle paylaşır. Formatları belirlenmiş karnelerin içeriklerini istedikleri gibi belirler.

Aşağıdaki davranış karnesinde numaralar ile gösterdiğimiz tüm noktaları okullarımız kendi ihtiyaçlarına göre değiştirebilirler. Davranış karneleri hakkında tüm ayrıntılı bilgileri online, yerinde ve ÜCRETSİZ eğitimimizde anlatacağız. İhtiyacı olan tüm okullarımızı bekliyoruz. 

Temel Tanımlar Eğitim / 5 Nisan Perşembe, Saat 10:30

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.     

Kayıt Takibi Eğitimi / 4 Nisan Çarşamba, Saat 10:30

Özel Okulculukta Her Şeyin Başı, Öğrenci Kaydıdır

Özel okulcunun tüm planları, öğrenci kaydına bağlıdır. Kayıt varsa her türlü plan yapılabilir, kayıt, özel okulcunun can suyudur. Bu kadar önemli ise okulunuza kayıt olmayı planlayan öğrencilerinizi nasıl takip altına alıyorsunuz? Bir veli, okulunuza geliyor, okulunuz hakkında bilgi alıyor. Bu, o kadar kıymetli bir durumdur ki, bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerekir. Veli, “genel bilgi almak istiyorum, kayıt yaptırmayı planladığımız özel okulları bir plan çerçevesinde inceliyorum” demiş olsun. Okulunuz hakkında bilgi veriyor, çalışmalarınızı anlatıyor, ücretini söylüyor, yapabileceğiniz en son indirimden bahsediyorsunuz. Veli okuldan ayrılıyor, 20 gün sonra tekrar geliyor, bu veliyle daha önce kim görüşmüştü, ne söylenmişti, en son yapılacak indirim konusunda bilgi verilmiş miydi, verildiyse son rakam olarak ne söylenmişti? Okulunuzu son 6 aydır ziyaret eden öğrencilerinizin listesini tek bir tuşla bulabilir misiniz? Bu listeye tek bir hareketle SMS veya elektronik posta gönderebilir misiniz? Bu potansiyel velilerin örneğin okulunuzdaki bir yeniliği bu kişilere anında ulaştırabilir misiniz? Eğer K12NET’in Kayıt Takibi Modülünü kullanıyorsanız, bu soruların cevapları EVET’dir.