K12NET, Kurucuların Meşhur Sorusuna Her Gün Cevap Veriyor.

 

K12NET, Kurucuların Meşhur Sorusuna Her Gün Cevap Veriyor.

Kurucuların özellikle bugünlerde sorduğu çok meşhur bir soru var. “Geçen yıl bu vakitleri ile bugün bu vakitleri kayıt sayımız kaçtı? Şuan ki kayıtlara göre, geçen yılın ilerisinde miyiz, gerisinde miyiz?” Bu çok yerinde, haklı soruya K12NET, cep telefonlarına otomatik gönderilen elektronik posta ile her gün cevap veriyor.  Aşağıdaki örnek bilgiye göre bu okul, Tahmini Değişim: -56 kayıt daha alabilirse geçen yılın toplam kayıt sayısına ulaşacak. Belli ki, kayıt konusunda işler iyi gidiyor. Bu 56 öğrenciyi almak için önümüzdeki yılın sonuna kadar zamanları var. Bugünlerde bu seviyeye ulaşmış olmak aslında kayıt almadaki başarılarını  gösteriyor.

http://www.unimsg.org/client/getimg?img=/user/files/atlasegt-mb1000/Tahmini.png

Kurucu bu genel bilgiyi bilmek istiyor ama esas isteği,   bugünkü kayıtlarla, geçen yılki (bugünkü)  kayıtların durumunu merak ediyor. İşte yeni çıkardığımız güncelleme, bu sorunun cevabını veriyor.  

Kurucu Raporuna yeni eklediğimiz yukarıdaki grafiği hep birlikte değerlendirelim: 

Bu yıl Ocak ayının son gününde 350 kayıt varmış. Geçen yıl Ocak ayının son gününde bu sayı 98’miş, bu yıl +252 fazla öğrenci ile kayıtlar devam ediyor.  Bu yıl şubat ayının son gününde  1034 kayıt varmış.  Geçen yıl şubat ayının  son günüde ise  787 öğrenci varmış, Şubat ayı sonunda da bu  okul,  +247 fazla öğrenci ile emin bir şekilde ilerlemektedir.  Geçen yıl  28 Mart günü (yani geçen yıl bugün)  1311 kayıt  varmış. Bu yıl, bugünse yani, kurucuların meşhur sorusu geçen yıl bugün ile bu yıl bugün karşılaştırmasına göre  +171 fazla öğrenci  kaydıyla ilerlenmektedir. 

K12NET, Nisan Ayının Başında Kurucuların Her Gün Duymak İstedikleri Bir Başka Soruya da Cevap Verecek.

Kurucular veya kurucu yetkili kişiler her gün neyi duymak isterler?  Güncelleme alınıncaya kadar şimdilik bu sürpriz bir soru olarak kalsın. Nisan ayının ilk haftasında bu yenilik haberini de sizlerle paylaşacağız. Bu bahsettiğimiz Kurucu Raporlarını bir çok okul kullanıyor. Bu hizmetimizden habersiz okullarımız varsa her gün e-postalarına ÜCRETSİZ bir şekilde otomatik gelmesi için yetkili kişilerin destek@k12net.com adresine bu isteklerini ifade eden bir e-posta göndermeleri yeterli olacaktır.