Açılan Sandıklardan K12NET Çıktı!

Açılan Sandıklardan K12NET Çıktı!

Üç yıldır teknolojimizi yenilemek için müşterilerimizle birlikte büyük bir mücadele verdik. Zaman zaman hatalı, yanlış güncellemeler çıkardık, bizden kaynaklı eksiklikler oldu. Okullarımız, bu zorlu geçiş sürecinde bizlere tam destek verdi. Bu destek sayesinde sürecin son aşamasında geldik. 

Çalışkanlığımıza, samimiyetimize, doğru sözlülüğümüze   prim veren Türkiye Özel Okulları, son günlerde de yoğun bir biçimde K12NET’li olmayı tercih ediyorlar. Aşağıdaki grafik, sadece 65 günlük bir gelişimi gösteriyor. 65 günde 204 okul müdürlüğü (2074-1870= 204) K12NET’li olmaya karar vermiş. 19 Mart 2018 tarihi itibariyle 2074 özel okul müdürlüğüne hizmet etme mutluluğuna eriştik. Gururla isimlerini ilan ettiğimiz okullarımızın tam listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu liste manuel oluşturulduğu için bir eksikliğimiz olduysa destek@k12net.com adresine bilgi vermeniz durumunda hemen logolarınızı güncelleyebiliriz. Listemiz yıllar önce bizimle çalışmış kurumlarımızı içermiyor, listemiz 19 Mart 2018 tarihinde bizimle çalışıyor olan en güncel okullarımızın listesidir. 

http://www.k12net.com/atlas-yazilim/referanslarimiz/

K12NET’in Değişmez İki Hedefi  

K12NET’in değişmez iki hedefi; hız ve hatasızlıktır. Sisteme ne kadar çok okul katılırsa katılsın, ne kadar çok kullanıcısı olursa olsun, ekranların bir saniyede açılması, sistemin masaüstü yazılımlar kadar hızlı olması bizim değişmez hedefimizdir. Okullar açıldığında K12NET üzerinden yapılan her 10 bin işlemin 26’sı hata ile sonuçlanıyordu. Şuan bu değer, on binde 4 seviyesine düşürülmüştür. Sıfır rakamı orada durduğu sürece, sıfır hataya ulaşma çabamız hiç bitmeyecektir. Hatasız, taş gibi, güvenli, hızlı bir sistem için sürekli iyileştirmeler yapıyoruz/yapmaya devam edeceğiz.

Yaza Kadar Onlarca Yenilik Ekleyeceğiz.

Alt yapı çalışmalarının önemli ölçüde tamamlanması nedeniyle enerjimizi katma değeri olan, okullarımıza katkı sağlayacak, zamanlarınızı verimli kullanmanızı sağlayacak yeni çalışmalara ayıracağız. Her hafta yeni bir çalışmanın haberini sizlerle paylaşacağız. Her yeni güncellememiz üzerinizdeki bir yükü alacak, sizlere zaman kazandıracak. 

Bize destek veren okullarımızı hiç unutmamak, onların kıymetlerini her daim bilmek üzere K12NET ekibi olarak saygılarımızı sunuyoruz.