K12NET Ne Yaz Dinler, Ne Sıcak… Online Eğitimler, Aynı Okullar Açıkmış Gibi Devam Ediyor.

K12NET Ne Yaz Dinler, Ne Sıcak… Online Eğitimler, Aynı Okullar Açıkmış Gibi Devam Ediyor.

Sürekli söylüyoruz, yazı birazcık çalışarak, birazcık öğrenerek geçiren Eylül ayında çok rahat eder. Okul açılış organizasyonlarının yanına bir de, okul sistemini öğrenme işini sıkıştırmayınız. Okulunuzda görevli olan, tatile gitmemiş personelleriniz için online K12NET Eğitimlerimiz devam ediyor. “İyi de personellerimizin yarısı tatilde” diyorsanız, biz de “Olsun, şimdi okulda görevli olanlara öğretelim, izinden dönenlere bir daha anlatırız, bir daha anlatırız, bir daha anlatırız.” Diyoruz. Yeter ki, yaz verimli geçsin.

Temel Tanımlar Eğitimi:  (18 Temmuz Salı, Saat 10:30)

Öğrenci, öğretmen, şube, ders ekleme gibi en temel konuları, en yeni teknolojik ekranlarımızla bir kere daha ele alacağız. K12NET artık her tarayıcıda çalışıp, sabit bilgisayarlarda, cep telefonlarında, tabletlerde kullanabileceksiniz. Eğitimlerimiz internet üzerinden olup, herkes kendi kurumundan katılacaktır. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.   

Muhasebe-1 Eğitimi : (19 Temmuz Çarşamba, Saat 10:30)

Ön muhasebenin tüm gereklerini K12NET ile yapabilirsiniz. Kasa tanımlamaları, kayıt sözleşmeleri, sistemin otomatik hazırladığı kayıt zarfı, senetler, faturalar, gecikmiş borcu olanlar, borçlu olanlara yapılan uyarıları, teşvik işlemleri, tahsilatlar, muhasebe ile ilgili güçlü rapor ve analizleri anlatacağız. Bu eğitimde anlatılanları 10 serisi videolarında bulabilirsiniz.

Yıl Sonu İşlemleri Eğitimi:  (20 Temmuz Perşembe Saat, 10:30)

K12NET’i bu yıl, 2016-2017 yılında kullanmış olanlar, yılsonu işlemlerini bitirdiklerinde birkaç tuşa basarak kolayca sistemlerini 2017-2018 yılına aktarabilecekler. Bu eğitimde sistemi nasıl yeni yıla geçireceğimizi uygulamalı göstereceğiz.

Biz Söylemiyoruz, Kullanıcılar Söylüyor. “Yardım Videolarımız Harika Olmuş.”

Yeni teknoloji ile ekranlarımızı yeniden yazdık, videolarımızı yeniden çektik. Öğrenme aşamasında olanlara “Online eğitimlere katılamıyorsanız, yardım videolarımızı izleyiniz” diyoruz. İzleyenler, hem videoların çekim olarak kalitesini, hem de içeriğini çok beğeniyorlar. Bu videoları izleyenlerin K12NET’i öğrenmemeleri mümkün değil. Yardım videoları, K12NET sistemine giriş yaptığınızda ekranın sağ üst köşesinde yer alıyor. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan bu videoları izleyerek K12NET’i öğrenebilirsiniz.