K12NET’den Tüm Türkiye’ye, Ücretsiz Tercih Programları

K12NET’den Tüm Türkiye’ye,  Ücretsiz Tercih Programları  

ÖSYM, sabah saatlerinde provalı Tercih kılavuzunu yayından kaldırıp, beklediğimiz gerçek kılavuzu yayınladı. Bizler de hazırlıklara başladık. 8 saatlik uğraşın sonunda yayına hazır hale geldik. Bu tip çalışmalarda hız kadar bilgilerin doğruluğu da çok önemlidir. Konu öğrenciler, onların gelecekleri olunca çok dikkat etmek, kılı kırk yarmak gerekiyor.

1-    Tercih programımız http://osstercih.k12net.com/  adresinden yayın yapıyor. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında K12NET üyesi olmayan okullar ve öğrencileri de ÜCRETSİZ yararlanabilir.

2-    Sadece internet Explorer tarayıcısında çalışıyor.

3-    Bir masaüstü yazılımından bile hızlı çalışıyor. 23 bin bölümün saniyeler içinde filtrelendiğine kullanırken şahit olacaksınız.

4-    YÖK’ün müthiş çalışması, YÖK Atlas Programıyla entegre çalışıyor.

5-    Öğrenciler, dünyanın herhangi bir yerinden tercihlerini yapıp, tercih sepetine gönderdiklerinde danışman öğretmenleri bu tercihlerini görebiliyorlar.

6-    Tercih programı ile ilgili  https://www.youtube.com/watch?v=9L7D4wb87dg yardım videosunu izleyebilirsiniz. YÖK ATLAS çalışması ile ilgili de https://www.youtube.com/watch?v=oyOydJyUIqs&feature=youtu.be videoumuzu izleyebilirsiniz.

 

TEOG Tercih Programımız da Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı TEOG Tercih Bilgilerini açıkladığı gün bizler de programımızı hazır etmiş, sizleri bilgilendirmiştik. TEOG Tercih Programımız http://teog.k12net.com/ adresinden yayın yapıyor. Programın kullanımı ile ilgili, https://www.youtube.com/watch?v=_DBt9eCsQkY yardım videosunu izleyebilirsiniz.