K12NET’de Özel Okulcu, Gözlenen Her Durumu, Gözlem Karnesine Çevirir. (Eğitime Davet)

K12NET’de Özel Okulcu, Gözlenen Her Durumu, Gözlem Karnesine Çevirir. (Eğitime Davet)

Ara dönem yaklaşıyor. Öğrencilerin resmi karneleri, e-okul üzerinden en güzel şekliyle verilecek. Özel okullar ise resmi karnenin yanında gözlemledikleri her durumu, davranış karnesi olarak verebilirler. K12NET üzerinden verilebilecek 14 farklı karne çeşidi var. Bunların örneklerini ekran mesajımızın ekli dosyasında bulabilirsiniz. Karnelerin genel temaları aynı olmak koşuluyla içlerini istediğiniz gibi özelleştirebilir, kurumunuza özel hale getirebilirsiniz. Bu haftaya bu konunun eğitimi ile başlayacağız.  

11 Ocak Çarşamba günü saat 14.30’da Davranış Modülü Eğitimi yapacağız. Hepinizi bu eğitimlere davet ediyoruz.

12 Ocak Perşembe günü saat 14.30’da, İç kayıt-Dış kayıt-bursluluk modülü- kurucu raporu- kurucu raporunun cep telefonlarına e-posta olarak gönderilmesi, ön muhasebe programlarının eğitimlerini yapacağız. Bu eğitimde günlük hayatta sorduğunuz pek çok sorunun cevabını bulacaksınız.

13 Ocak Cuma günü saat 10.30’da, öğrenci-öğretmen-şube-ders tanımlama gibi en temel konuları bir kere daha anlatacağımız Temel Tanımlar Eğitimimiz olacak.

Eğitimlerimiz online,yerinde olup her kurum kendi okulundan eğitime katılacaktır. Ücretsiz online eğitimlerimize katılmak için destek@k12net.com adresine katılım isteğinizi belirtir bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.