Öğretmen Randevularınızı, K12NET İle Yönetiniz!

Öğretmen Randevularınızı, K12NET İle Yönetiniz!

Özel okulculukta, etkinlik, şenlik, tören, bayram davetleri çok önemlidir. Bu etkinlikleri düzenlemek zor , velileri ve diğer paydaşları, bu etkinliklerden haberdar etmek bir o kadar zordur. K12NET ile her türlü etkinliğiniz kayıt altına alındığı gibi, akıllı telefonlara WhatAspp, Twitter gibi ekran bildirimleri düşmektedir. Yani artık velilerin “bizim düzenlenen etkinlikten haberimiz olmadı” serzenişleri tarih olacaktır.  22 Aralık Perşembe günü saat 14:30’da yapacağımız Ajanda Modülü eğitiminde bu konuya işleyeceğiz.

Piyasada ayrı bir program olarak satılan, okulların ayrıca bütçe oluşturmak zorunda kaldıkları öğretmen randevuları ise ajanda modülünün sadece bir fonksiyonudur. Ajanda modülü eğitimde bu konuyu da işleyeceğiz. Öğretmenler, velileriyle görüşecekleri zamanları önceden belirleyecekler, veliler de cep telefonlarından, tabletlerden, interneti olan herhangi bir bilgisayardan randevu talep edebileceklerdir. 22 Aralık Perşembe günü saat 14:30’da yapacağımız eğitime tüm kurumlarımızı davet ediyoruz.

23 Aralık Cuma günü saat 10:30’da ise geleneksel Temel Tanımlar Eğitimini yapacağız. Öğrenci-öğretmen-şube-ders tanımlama gibi temel süreçleri bir kere daha anlatacağız.

Eğitimlerimiz online, ÜCRETSİZ ve her okul kendi yerinden eğitimi dinleyebilmektedir. Katılmak isteyenlerin sadece destek@k12net.com  adresine mail göndermeleri yeterlidir. Eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye, http://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/  linkinden ulaşabilirsiniz.