K12NET, SMS Ücretlerinizi Muazzam Düşürecek!

K12NET, SMS Ücretlerinizi Muazzam Düşürecek!

Öğrencilerin – velilerin- okul çalışanlarının herkesin akıllı telefonu var. Evet, Türkiye, internet üzerinden bilimsel makale okumuyor ama WhatsApp, Twitter, Facebook kullanımında Avrupa birincisi. Haberleşmeyi, anlık iletişimi, paylaşımı, Türk halkı çok seviyor. 

Özel okulcu, okulunda yaşananları velisine duyurmak, bilgilendirmek zorunda. Anaokulu öğretmeni, öğrencileri ile  bir etkinlik yapıyor, o an öğretmenin cep telefonundan resmini çekip velilere göndermesi gerekiyor. Okul etkinliklerini, şenliklerini, törenlerini fotoğraflayıp paylaşması gerekiyor.  

Kontrolsüz iletişim yöntemlerinden uzak durmalısınız. Okullarda velilerin de dâhil olduğu WhatsApp grupları kuruluyor. Bunu yaptığınız an, artık kontrol başkasındadır. Artık gruptan birinin yazacağı şey, sizin gündeminiz olmak zorundadır. K12NET’in yüzde yüz kontrollü, yüzde yüz ücretsiz iletişim yöntemlerini kullanınız.  

-Öğrencileriniz/ velileriniz, cep telefonlarına  Asisto uygulamasını yüklesinler,

-Okul personeliniz (Kurucu, müdür, müdür yardımcısı, öğretmen-rehber öğretmen…. Gibi tüm birimler) K12NET mobil uygulamasını yüklesinler.

 

sms

 

SMS’in de yeri ayrı. Onu da özellikle, henüz öğrenciniz olmamış, misafir öğrencilerle iletişim kurmak için kullanmalısınız. Kendi öğrencilerinizle/velilerinizle, kendi personellerinizle uygulama üzerinden tek kuruş SMS ücreti ödemeden etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Bütün bunları 14 Aralık Çarşamba günü saat 14:30’da, Mesajlar-iletişim modülü eğitiminde anlatacağız. İhtiyacı olan tüm kurumlarımızı bu eğitime bekliyoruz. 

Eğitimlerimiz online, ÜCRETSİZ ve her okul kendi yerinden eğitimi dinleyebilmektedir. Katılmak isteyenlerin sadece destek@k12net.com  adresine mail göndermeleri yeterlidir. Eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye, http://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/ linkinden ulaşabilirsiniz.