Meğer K12NET Okulları, Bu Eğitimi Bekliyormuş!

Meğer K12NET Okulları, Bu Eğitimi Bekliyormuş!

Geçen hafta düzenlediğimiz bursluluk sınavları o kadar ilgi gördü ki, kontenjan nedeniyle bazı kurumlarımız eğitime katılamadı. Hemen yeniden planlama yapıp, bu hafta aynı eğitimi bir kere daha yerine getireceğiz.  Eğitimde gerçek hayatın bire bir provasını bulacaksınız. Gerçek hayatta ne yapılıyorsa, eğitimde de aynısını yapacağız.  Hatasız bursluluk sınavı organizasyonu için K12NET’de her şey var. Sadece bunları bir araya getirmek ve sınav öncesinde uygulamalı tatbikat yapmak gerekiyor.  

-15 Aralık Perşembe Günü Saat 14:30’da Bursluluk Sınav Organizasyonunu bir kere daha işleyeceğiz. 

-14 Aralık Çarşamba Günü Saat 14:30’da İletişim- Mesajlar modülünü anlatacağız. K12NET’in, WhatsApp, Twitter gibi cep telefonu uygulamalarıyla nasıl veliye – öğrenciye -öğretmene – personele ÜCRETSİZ bildirimler gönderdiğini göstereceğiz. 

16 Aralık Cuma günü Saat 10:30’da,  artık K12NET  klasiği haline gelen Temel Tanımlar Eğitimi ile bir kere daha karşınızda olacağız. Öğretmen-öğrenci-şube tanımlama gibi en temel konuları ihtiyacı olanlara anlatacağız.

Eğitimlerimiz online, ÜCRETSİZ ve her okul kendi yerinden eğitimi dinleyebilmektedir. Katılmak isteyenlerin sadece destek@k12net.com  adresine mail göndermeleri yeterlidir. Eğitimler konusunda ayrıntılı bilgiye, http://www.k12net.com/atlas-yazilim/k12net-egitimleri-nasil-yapiyor/ linkinden ulaşabilirsiniz.