K12NET – TEOG Tercih Programını Birkaç Saat Arayla Hazır Etti.

K12NET – TEOG Tercih Programını Birkaç Saat Arayla Hazır Etti.

Milli Eğitim Bakanlığı, TEOG Tercih bilgilerini öğlen saatlerinde açıkladı. K12NET ekibi olarak bizler de sistemimizi birkaç saat arayla hazır ettik. Bu tür programlarda “hızlı” olmak önemlidir ama daha önemlisi bilgilerin mutlaka doğru olması, öğrencilerin yanıltılmaması gerektiğidir.

Resmi tercih süresi, 15-25 Temmuz arasında olduğu için bu zamana gelinceye kadar MEB, kılavuz bilgilerini güncelleyebiliyor. Böyle durumlarda, hazırladığınız tercih programının her daim güncel olması gerekiyor. K12NET ekibi olarak bu güncelliği tercih süresine kadar sağlayacağız.

Tercih Programımız ilk açılışta 8.814 bölümün tamamını yükleyerek, bütün bölümlerin içerisinden  filtreleme yapmanızı sağlamaktadır. Tercih programını verimli kullanabilmeniz için, https://www.youtube.com/watch?v=_DBt9eCsQkY  yardım videosunu izlemenizi öneriyoruz.

K12NET- TEOG Tercih Programı, http://teog.k12net.com/ adresinden herkese ÜCRETSİZ hizmet verecektir. Sosyal sorumluluk projesi gereği, şuan K12NET müşterisi olan 1703 özel okula ve programımızı kullanmak isteyen diğer kurum ve öğrencilere de açıktır.

Ülkemiz öğrencilerine küçük bir katkımız olacaksa bundan büyük mutluluk duyarız.

*Önemli: Tercih programlarımız, chrome dışındaki tüm tarayıcılarda çalışmaktadır.